اگر اين مطلب را مي خوانيد ، احتمالاً شادي و رضايت ناشي از پياده روي در راهرو آرايش را درک مي کنيد. اين يک درمان واقعي است ، اينطور نيست؟ ما به عنوان زن ، همه ما روال زيبايي منحصر به فردي را که ايجاد مي کنيم براي تکميل حس سبک خود داريم. و آرايش يک ابزار واقعاً جادويي است - قدرتمند و تحول پذير است. هيچ قانون تعيين شده اي وجود ندارد ، و شما اين آزادي را داريد که خودتان را بيان کنيد ، به روشي که مي خواهيد. براي تجليل از هنر آرايش ، ما 50 نقل قول عميق آرايش را براي شما روشن تر کرده ايم تا روز شما روشن تر شود و الهام بخش عمده اي براي شما باشد. شروع کنيم!

50 نقل قول معروف آرايش هر علاقه مند به آرايش با نقل قول هاي کوتاه درباره زيبايي ارتباط خواهد داشت

"لبخند بهترين آرايش است که هر دختري مي تواند از آن استفاده کند." - مرلين مونرو

"اگر ناراحت هستيد ، رژ لب و حمله بيشتري اضافه کنيد." - Coco Chanel

"من اعتماد به نفس را که آرايش به من مي دهد را دوست دارم." - Tyra Banks

"هرگز از دختري با خط چشم بالدار نپرسيد که چرا او دير شده است." - ناشناخته

"زيبايي لحظه اي که تصميم مي گيريد خودتان باشيد آغاز مي شود." - Coco Chanel

"شادي بهترين آرايش است. اما يک رژ لب کوچک نزديک است. "- آن لاموت

"لوازم آرايشي ، لوازم جانبي نهايي است." - مارک ژاکوبز.

"خلاقيت بهترين مهارت آرايش شماست ، از آزمايش کردن نترسيد." - پت مک گرات

"آرايش چشم شما در مورد شما و سبک شما بسيار مي گويد." - لورا مرسي

"شما مي توانيد زني باشيد که مي خواهد خوب به نظر برسد و همچنان در برابر برابري ن بايستد." - مگان مارکل

"من هر روز آرايش کمي مي کنم چون به من کمک مي کند تا کنار هم قرار بگيرم. ريمل ضروري است. "- اما استون

نقل قول هاي زيبايي مشهور

”با آرايش خود مانند جواهرات صورت رفتار کنيد. با رنگ ها ، اشکال ، ساختار بازي کنيد - مي تواند شما را متحول کند. »- فرانسوا نارس

"زيباترين آرايش نه شور و شوق است. اما مواد آرايشي ارزان تر مي شوند. "- ايو سن لوران

اين يکي از چيزهايي است که من در مورد آرايش دوست دارم. شما مي توانيد تمام نگرش خود را فقط با انجام خط چشم يا رژ لب خود تغيير دهيد. "- بيانسه

"من فقط بازي با آرايش و لباس را دوست دارم - بنابراين من واقعاً احساس نمي کنم که قوانين وجود داشته باشد ، و اگر قوانيني وجود داشته باشد ، فکر مي کنم شکستن آنها به عهده شماست." - Kesha

"زيبايي قدرت است و آرايش چيزي است که واقعاً آن را تقويت مي کند. اين يک راز يک زن است. "- شارلوت تيلبري

"بنياد بايد تن را متحد کند ، اما نبايد فرديت پوست را از بين ببرد." - فرانسوا نارس

"دختران هميشه مي خواستند زيبا باشند ، حتي در دوران مصر. کلئوپاترا همه خط چشم را مي پوشيد ، مي دانيد. "- ريتا اورا

"اگر او آرايش را دوست دارد ، بگذاريد آن را بپوشد. اگر او مد را دوست دارد ، بگذاريد لباس بپوشد. اما اگر او هم دوست ندارد ، اجازه دهيد او باشد. "- Chimamanda Ngozi Adichie

"من دوست دارم بسيار سخت باشم ، اما اگر نياز به پوشيدن لباس داشته باشم و مو و آرايش خود را انجام دهم ، مي توانم اين کار را هم انجام دهم." - اليزابت رودريگز

"من به مانيکور اعتقاد دارم ، من به فشار بيش از حد اعتقاد دارم ، به اوقات فراغت و پوشيدن رژ لب اعتقاد دارم." - آدري هپبورن

"براي من ، جوهر آرايش واقعي مدرن آزادي بودن در خود بودن ، بيان اينکه چه کسي هستيد هستيد." - فرانسوا نارس

"وقتي آرايش کردم ، من اينکار را نمي کنم تا به ايده آل هاي قديمي مردسالارانه از زيبايي نه بپردازم. من اين کار را انجام مي دهم زيرا باعث مي شود احساس خوبي داشته باشم. "- سوفيا آموروسو

"رژ لب واقعا جادويي است. اين رنگ بيش از رنگ مومي دارد - اين وعده لبخند درخشان ، يک روز درخشان را به معناي واقعي کلمه و به صورت تصويري حفظ مي کند.

"تعداد زيادي زيبايي براي همه ايجاد شد: براي ن از هر سايه ، شخصيت ، نگرش ، فرهنگ و نژاد. من مي خواستم همه احساس گنجان کنند. اين دليل واقعي است که من اين خط را ايجاد کردم. "- ريحانا

"با آرايش خود رابطه بهتري برقرار کنيد و وقت بگذاريد تا بدانيد محصولات شما چه کاري را انجام خواهند داد." - سام فاين

"خط چشم سياه. استاندارد است. اين تنها چيزي است که شما نياز داريد. اين فقط جهان را به مکاني بهتر تبديل مي کند. "- مرلين مانسون

"برونزر تقويت کننده است. سايه اي را انتخاب کنيد که يک سايه تيره تر از رنگ پوست شما باشد. گرما و غناي شما را مي افزايد. "- سام فين

نقل قول هاي آرايش خنده دار

"اين تصور که پوشيدن آرايش ضد فمينيستي بسيار احمقانه است. کلئوپاترا تقريباً خط چشم را اختراع کرد ، و او بر يک پادشاهي حکمراني کرد! »- کتاب ناتاشا

هيچ چيز بدتر از خوابيدن در آرايش نيست. شما مانند يک نقاشي که در يک طوفان باران مانده است از خواب بيدار مي شويد. "- نينا دوبرف

"آرايش فقط مي تواند شما را به زيبايي ظاهري در بيرون نشان دهد ، اما اگر داخل آن زشت باشيد ، کمکي نمي کند. مگر اينکه آرايش بخوريد. "- آدري هپبورن

"گاهي اوقات شما فقط بايد براق لب شويد و وانمود کنيد که روان مي شويد." - مندي کالينگ

"فقط به اين دليل که مي خواهيد زرق و برق باشيد ، در مورد آرايش چشم خود گوسفند نباشيد." - لورتا جوان

زيبا و بدون نقل قول آرايش

"من اعتقاد دارم که همه خانم ها بدون آرايش بسيار زيبا هستند - اما با آرايش مناسب مي تواند بسيار قدرتمند باشد." - بابي براون

"پوست خوب بهترين پايه براي آرايش شما است." - هلند رودن

"من بدون آرايش احساس زيبايي دارم ، اما وقتي آرايش مي کنم ، اين موسيقي پاپ اضافي را به من مي دهد." - Cardi B

"چه من آرايش زيادي داشته باشم و چه آرايش کنم ، من هميشه همان فرد در داخل هستم." - ليدي گاگا

"من زيبايي طبيعي را دوست دارم ، و فکر مي کنم اين بهترين ظاهر شماست ، اما فکر مي کنم آرايش به عنوان يک هنرمند بسيار تحول پذير است." - مارينا و الماس

مرجع:ثانيکالا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندس فایل سایت دانلود کتاب اکترونیکی نگاهي متفاوت به اين دنيا بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ - إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ صبا مطلب تولید محتوا | خدمات تولید محتوا | تعرفه تولید محتوا دستگاه تصفیه هوای فرازتک گروه وکالت مجد Derrick فرا سازه